«Байкал» ЕМ-1 У для закритого ґрунту

Рейтинг:
Об'єм:
  • Описание

Добавка кормова пробіотична «Байкал» ЕМ-1 У для закритого ґрунту

Склад: унікальний комплекс корисних мікроорганізмів Lactococcus lactis, Lactobacillus casei, Saccharomyces cerevisiae, Rhodopseudomonas palustris.

Застосування препарату «БАЙКАЛ ЕМ-1 У»:

  • відновлює та поліпшує родючість ґрунту;
  • заміняє внесення комплексу мінеральних добрив;
  • поліпшує схожість насіння, ріст та розвиток рослин;
  • підвищує стійкість рослин до посухи, заморозків, хвороб та шкідників;
  • гарантує якість, екологічну безпеку та тривалі строки зберігання продукції;
  • прискорює процес утворення гумусу.

Перед застосуванням збовтувати! Розводити у воді без хлору!

Підготовка та дезінфекція ґрунту: за 7 днів до посадки рослин провести полив ґрунту розчином ЕМ-препарату 1:100 (0,5 склянки води на 10 л води) з розрахунку 50-100 мл/м2. Розчин вносити одночасно з розрихлюванням ґрунту. Температура ґрунту має бути від +100С до +400С.

Передпосівна обробка насіння: замочити насіння в розчині препарату в концентрації 1:1000 (столова ложка препарату на 10 л води) на 1-2 години. Для зручності посіву насіння просушити (без подання прямих сонячних променів).

Догляд за рослинами: зрошувати та поливати рослини розчином ЕМ-препарату один раз в 1-2 тижні з концентрацією 1:1000 (столова ложка препарату на 10 л води) та нормою витрат як при звичайному поливі.

Приготування ЕМ-компосту (при внесенні в ґрунт насичує його поживними речовинами та корисними мікроорганізмами, що значно підвищує урожай): бадилля, тирсу, гній, подрібнену солому, харчові відходи та інше рівномірно полити розчином ЕМ-препарату 1:100 (0,5 л склянки на 10 л води). Додати землю в кількості 1/10 частина від загальної маси і перемішати з органікою. Компостну купу накрити темною плівкою або присипати землею. Оптимальна вологість компостної купи 65-70 % - коли стисла грудка розпадається від легкого дотику. Після внесення ЕМ-компосту ґрунт необхідно полити водою.

Свіжий ЕМ-компост (ферментований менше 1 місяця) вносити тільки в міжряддя чи лунки, котрі потім присипати землею та поливати водою.

Норма внесення компосту 0,5 – 1 кг/м2.

Максимальний ефект забезпечується при використанні всіх способів застосування ЕМ-препарату й дотримання принципів природного землеробства.

Зберігати в темному місці при температурі від 50 до +150С.

Строк придатності – 12 місяців від дня виготовлення.

Не допускати замерзання.

  • Отзывы
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH