Досвід використання ЕМ-1 людьми (НЕ рекомендація)

Попередження: Викладена тут інформація НЕ є рекомендацією. Вона розміщена тут тільки тому, що багато людей запитують, як я сам використовую EM і який досвід я отримав. Автор не бере на себе відповідальності за людей, які вирішили побавитися прийомом всередину ЕМ або ЕМ-продуктів. (Вінні Пінто)

Препарати ЕМ в комплексному оздоровленні спортсменів

Два роки тому відбулася перша зустріч лікаря-фізіотерапевта футбольного союзу Карла Хайнца з м Олана з представниками зареєстрованого в місті об'єднання по виробництву ЕМ-препаратів. Вже давно він, прихильник альтернативних оздоровчих методів, шукав додаткову інформацію і прочитав, в тому числі, багато різноманітної літератури про ЕМ-технології. Виходячи з особистого позитивного досвіду, йому було легко переконати лікаря команди доктора медицини Торстена Рарека почати застосовувати ефективні мікроорганізми. У листопаді 2004 року пан Рарек дав інтерв'ю «EM-Journal». Тема бесіди - застосування ЕМ-Х і ЕМ-1 в його практиці.

Застосування ЕМ-препарату в побуті

Необхідно мати ЕМ-препарат (тобто ЕМ-А - активоване концентрат ЕМ-1), розпилювач і не хлоровану воду.

Успіхи EM-X - терапії при лікуванні раку грудей

Кожен день в O.P.D. Фондa дослідження ракових захворювань (C.R.F.P.) надходять 3-5 нових хворих на рак, що є дуже тривожним фактором. Пацієнти проходять курс стандартного многомодельного лікування раку грудей. Він включає хірургію, хіміо-, променеву і гормональну терапію. Незважаючи на все це різноманітність методів лікування, а інгогда і в зв'язку з ними, пацієнти відчувають значні фізичні, розумові і психологічні страждання. Їм стає все важче продовжувати поєднувати їх з звичайним життям і роботою. Їх емоційний стан знаходиться на низькому рівні. Вони відчувають апатію і слабкість. Такі симптоми як біль і задишка постійно повторюються. Багато пацієнтів після хіміотерапії страждають від блювоти і грибкової інфекції. У них розвивається лейкопенія і знижується опірність бактеріальним інфекціям. З Японії від проф. Теруо Хига ми отримали інформацію про EM-X, як антиоксиданти і імуномодуляторів, і стали застосовувати його при лікуванні наших пацієнтів.

Оксидативний стрес

Всі форми життя зберігають відновлює середу всередині своїх клітин. Клітинний "редокс-статус" підтримується спеціалізованими ферментами в результаті постійного припливу енергії. Порушення цього статусу викликає підвищений рівень токсичних реактивних форм кисню, таких як пероксиди і вільні радикали. В результаті дії реактивних форм кисню такі важливі компоненти клітини як ліпіди і ДНК окислюються.

Використання ЕМ-Х в Німеччині для лікування раку

Едіт Сассеншайдт,

лікар, практикуючий природну терапію і гомеопатію в Хегебахвеге, Німеччина

В той же день, коли я дізналася про існування ЕМ, ефективних мікроорганізмів, які використовуються в сільськогосподарській галузі на благо природи, навколишнього середовища і людини, я спробувала застосувати це у власному саду, домашньому господарстві і т.д., а також порекомендувати це друзям і своїм пацієнтам. З терапевтичної точки зору, використання препаратів на основі бактерій було знайоме мені вже багато років, і я постійно використовувала їх для створення здорового симбіозу в тканинах верхніх дихальних шляхів - носоглотка, бронхи, легені - і в кишечнику.

Вільні радикали і ЕМ

Що таке Вільні Радикали?

Вільні Радикали - це молекули або їх частки, у яких відсутні електрони. Вони "радикально" спрямовані по можливості приєднувати до себе з навколишнього середовища електрони, щоб збалансувати їх наявність.

У пошуках можливості зв'язку з цим вільні радикали діють досить нещадно. Вони агресивно відривають від цільної структури електрони. В результаті цієї віддачі електронів виникають молекули, які шукають зі свого боку нові сполуки. В результаті цього "електронного розбою" виникає небезпечна ланцюгова реакція.

ЕМ для шлунково-кишкового тракту

Препарат ЕМ-1 створений в 1980 році, після багаторічних досліджень, професором Теруо Хига (Японія).

Він відібрав 86 штамів регенеративного типу - лідерів в світі мікроорганізмів, здатних виконувати головні життєдайні функції - як захисту від хвороб, так і загального оздоровлення організму.

Цікаві факти

Життя ніяк не може бути стерильною. Це довели експерименти на різних тварин, яких утримували в стерильних умовах. Ці жалюгідні створення зовсім не мали імунної системи, а їх органи були мало розвинені. У кишечнику не росли кишкові ворсинки. Лімфатичні вузли кишечника і черевної порожнини були слаборозвинені. Там зазвичай утворюються імунні клітини.

Винен кишечник

Хворий кишечник може бути причиною багатьох захворювань. Мігрень, алергії, нейродерміти, сінна лихоманка, астма, хронічні болі і ревматизм, депресії і стану страху, хронічні захворювання кишечника, захворювання імунної системи, захворювання серця і кровоносних судин, хронічна втома і брак концентрації - це захворювання, які має приблизно 80% нашого населення і які пов'язані з хворим кишечником набагато сильніше, ніж вважалося раніше. Навіть СДВ (синдром дефіциту уваги) може виникати через хворе кишечника.

Стати партнером

Ви зацікавлені у стійкому способі життя і хочете працювати з новаторськими та екологічними продуктами? Тоді нам з вами по дорозі! Телефонуйте!

Хочете купити або уточнити

Якщо у вас залишились питання по нашим продуктам або технології вцілому, ви можете зателефонувати і ми з разістю проконсультуємо!

Контакти

Харківский р-н
с. Ліпці вул. Пушкінськая 20/1
ТзОВ "ЕМ-центр Україна"

(057) 747-16-29
(050) 323-46-43